HUMMINBIRD HELIX 7

735.001,195.00

Humminbird Helix 7
Turu kõige täpsem MEGA SI ja DI laenu annab nüüd 7-tollise kuvari suurusega! Lisaks eristab Dual Spectrum CHIRP selgelt ja täpselt kala- ja kalapungad. Selgeim ja üksikasjalikum AutoChart LIVE reaalajas sügavuse kaardile. Kompaktne suurus tänu oma kompaktsele suurusele.

Valmis kasutamiseks mõeldud pakett sisaldab XNT 9 HW MSI 150 T andurit, millel on Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging ja MEGA Side Imaging.

MEGA Imaging – megahertsi kujutise tehnoloogia võimaldab teil tuvastada ja vaadata oma paadi alla veealuseid struktuure ja kujundeid, nagu foto. Võite isegi eristada erinevaid kalu pildist!

Dual Spectrum CHIRP 2D Trust – Vaadake kala ja detaile, mis varem nõudsid kallimaid täiendavaid andureid. Dual Spectrum CHIRP pakub rohkem üksikasjalikke kalakaarte, täpsemaid sonari pilte, vähem müra ja prahti ning võimet luua suuremaid sügavusi koos standardse anduriga, mis on varustatud Humminbirdi sonariga. Dual Spectrum CHIRP kasutab kajasignaali signaali saamiseks lairiba sagedusribasid.

AutoChart LIVE Kaart Humminbird AutoChart LIVE abil kasutatavad jõgikonnad. See võimaldab teil luua ja kohandada oma kaarte vastavalt oma maitsele. Ja see kõik toimub reaalajas – paari nupuvajutusega! Tehke äärmiselt üksikasjalikud kaardiandmed alade kohta, kus puudub põhikaart. Tehke AutoChart LIVE kaart soovitud täpsusega. Näiteks sügavuskõverate tihedus, sügavusvööndite esiletõstmine ja veepinna kõrguse korrigeerimine.
Live on live!

Ühe paadiga võrk tähendab sujuvat koostööd Humminbirdi sonari sonariga ja näiteks Minn Kota i-Pilot LINK-ga ühilduva elektrimootoriga. Näiteks võite öelda oma elektrimootorile, et järgida sügavuskõveraid, mis on tehtud AutoChart LIVE’ga ja keskenduda ise kalastamisele. Samuti saab paar klahvivajutust kasutades kasutada ükskõik millist ühe paadiga võrgu seadet, kas i-piloodi ankur või Minn Kota Taloni madala vee ankru kinnitus.

7 “High Definition kõrglahutusega täpne ja täpne, kuni 50% heledam 7″ HD 800×480 px laiekraaniekraan.16: 9 Laiekraaniekraan annab jagatud kuva võimalustele uue mõõtme, kuna saate hõlpsasti vaadata näiteks tavalisi sonari andmeid ja suurendatud vaateid korraga.

Sisseehitatud GPS, postide ja kaartide kaardistamine. Soovitud vaadete ja ühe nupuvajutusega klahvide vahel edasi liikumine.

Vaadake Soomes kirjeldatud videot ainulaadse vaatega MEGA DI ja Dual Spectrum CHIRP 2D:

Seeria HELIX
Ekraani suurus 7”
Resolutsioon 800H x 480V
Sonar-Standard Dual Spectrum CHIRP
Sonar-Lisavarustusena 50 kHz, 50/Low Airmar CHIRP
CHIRP – Toetatavad sagedused Full Mode (150-220 kHz), Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-200 kHz)
Sonar-Toetatavad sagedused 50/83/200 kHz
Sügavus-sonar 1,200 ft (standardandur),
3,500 ft (lisavarustus 50 kHz)
Juhtimine Klaviatuur
Mälukaardi pesa Single Micro SD