Kalastuspood OÜ krediidireiting on AAA ehk kõigeim reiting mida omab ainult 3,9% Eestis regisreeritud ettevõtetest. Reiting tugineb suurepärastele majandustulemustele ja laitmatule maksekäitumisele.

Taavi Varik
Meister

taavi.varik@boat-service.ee

+372 51 933 533

Argo ROOS
Tehniline spetsialist

argo@boat-service.ee

+372 5330 9707

Boat Service Estonia
Service/talvehoiustus

Makrilli 2, Pringi küla Viimsi vald

Tel. +372 53 99 33 11

info@boat-service.ee

E. – R. 10.00 – 18.00

Yrjö Toikko
Mehhaanik

 +372 53 060 330

Service@kalastuspood.ee

Andres Liiv
Kaupluse juhataja

 +372 53 99 33 11

Andres@kalastuspood.ee

Taavi Salumets
CEO

 +372 59 123 523

Taavi.salumets@kalastuspood.ee

Anton Jermejev
Müügispetsialist/Projektijuht

 +372 58 14 15 42

Anton@kalastuspood.ee

Kalastus ja paadipood

Pood/service

Mäealuse 3a, Mustamäe, Tallinn

Tel. +372 53 99 33 11

info@kalastuspood.ee

E. – R. 10.00 – 18.00