Kalastuspood OÜ krediidireiting on AAA ehk kõigeim reiting mida omab ainult 3,9% Eestis regisreeritud ettevõtetest. Reiting tugineb suurepärastele majandustulemustele ja laitmatule maksekäitumisele.

 

Creditinfo AAA reiting

 

Kalastuspood Ltd.

Angerja tee 57, Hüüru, Saue vald, 76911
Tel. +372 530 03 305
info@kalastuspood.ee
E. – R. 10.00 – 18.00

Taavi Salumets
CEO

Paatide müük EE,EN

 +372 59 123 523

Taavi.salumets@kalastuspood.ee

TAAVI SALUMETS
CEO

Paatide müük EE,EN

 +372 59 123 523

Taavi.salumets@kalastuspood.ee

 

Anton Jeremejev
Müügispetsialist/Projektijuht

Paatide müük EE,RU,EN

 +372 5814 1542

Anton@kalastuspood.ee

ANTON JEREMEJEV
MÜÜGISPETSIALIST/PROJEKTIJUHT

Paatide müük EE,RU,EN

 +372 5814 1542

Anton@kalastuspood.ee

Kristel Hallikas
Finantsjuht

 +372 5623 7712

Kristel@boat-service.ee

KRISTEL HALLIKAS
FINANTSJUHT

 +372 5623 7712

Kristel@boat-service.ee

Rasmus Pärnamägi
Hooldusjuht

Varuosade müük ja hooldus

 +372 53 060 330 

Rasmus@boat-service.ee

RASMUS PÄRNAMÄGI
HOOLDUSJUHT

Varuosade müük ja hooldus

 +372 53 060 330 

Rasmus@boat-service.ee

Taavi Varik
Tehnilised küsimused

Taavi.varik@boat-service.ee

+372 51 933 533

TAAVI VARIK
TEHNILISED KÜSIMUSED

Taavi.varik@boat-service.ee

+372 51 933 533

Jaan Miikael Rääts

jaan miikael rääts
IT

jaan@boat-service.ee

JAAN MIIKAEL RÄÄTS
IT

jaan@boat-service.ee

Kalastus-ja paadipood/Boat Service Estonia

Pood/service

Angerja tee 57, Hüüru, Saue vald, 76911

Tel. +372 530 03 305

info@kalastuspood.ee

E. – R. 10.00 – 18.00