Kalastuspood OÜ krediidireiting on AAA ehk kõigeim reiting mida omab ainult 3,9% Eestis regisreeritud ettevõtetest. Reiting tugineb suurepärastele majandustulemustele ja laitmatule maksekäitumisele.

 

Creditinfo AAA reiting

 

Kalastuspood Ltd.

Angerja tee 57, Hüüru, Tallinn, 76911

Taavi Salumets
CEO

Paatide müük EE,EN

 +372 59 123 523

Taavi.salumets@kalastuspood.ee

Andres Liiv
Kaupluse juhataja

Veebimüük

 +372 5399 3311

Andres@kalastuspood.ee

Anton Jeremejev
Müügispetsialist/Projektijuht

Paatide müük EE,RU,EN

 +372 5814 1542

Anton@kalastuspood.ee

Kristel Hallikas
Finantsjuht

 +372 5623 7712

Kristel@boat-service.ee

Rasmus Pärnamägi
Hooldusjuht

Varuosade müük ja hooldus

 +372 53 060 330 

Rasmus@boat-service.ee

Kalastus ja paadipood

Pood/service

Angerja tee 57, Hüüru, Tallinn

Tel. +372 53 99 33 11

info@kalastuspood.ee

E. – R. 10.00 – 18.00

 

 

 

Taavi Varik
Tehnilised küsimused

Taavi.varik@boat-service.ee

+372 51 933 533

Argo ROOS
mehhaanik

Argo@boat-service.ee

Boat Service Estonia
Service/talvehoiustus

Makrilli 2, Pringi küla Viimsi vald

Tel. +372 51 933 533

info@boat-service.ee

E. – R. 10.00 – 18.00