HUMMINBIRD HELIX 5

325.00495.00

Humminbird HELIX 5 Sonar G2. Hinnaklasside kõige silmapaistvam mõju AutoChart LIVE ja uskumatult täpse CHIRP Side ja Down Imaging abil!

HELIX 5 on parim värviline laiekraan ja professionaalsed funktsioonid – AutoChart LIVE abil saate hõlpsalt ja täpselt kaardistada parimad püügipiirkonnad. Juba hämmastavalt täpsed Humminbirdi külgede ja allapoole pildistamise tehnoloogiad on uuendatud uue täpsusklassi juurde, lisades CHIRP-tehnoloogia. Lisaks pakub HELIX 5 5-tollist laiekraaniga 16: 9 ekraani, millel on tasakaalustamata heledus. Võrratu alternatiiv kaluritele, kes otsivad kvaliteeti ja lihtsust, kes teab, mida ta tahab – kas see on tehniline juht või lihtsalt kala!

Külg pildistamine (SI) ja pildistamine (DI) Avastage ja vaadake veealuseid struktuure ja kujundeid kasutades Humminbird Side / Down Imaging tehnoloogiat. SI / DI tõmbab ekraanile palju lõpmata õhukese, kuid laia ja kõrge sonari signaale, näidates põhja altvaadet isegi foto sarnase välimusega.

AutoChart LIVE Kaart Humminbird AutoChart LIVE abil kasutatavad jõgikonnad. Saate luua ja kohandada kaarte vastavalt oma maitsele. Ja see kõik toimub reaalajas – paari nupuvajutusega! Tehke äärmiselt üksikasjalikud kaardiandmed alade kohta, kus puudub põhikaart. Tehke AutoChart LIVE kaart soovitud täpsusega. Näiteks sügavuskõverate tihedus, sügavusvööndite esiletõstmine ja veepinna kõrguse korrigeerimine.
Live on live!

Humminbird CHIRP Humminbird CHIRP – Vaadake kala, mida te teiste sonari tehnikatega ei näe. Humminbird CHIRP pakub detailsemaid kalakaarte, täpsemat sonari pilti, vähem müra ja prahti ning võimalust luua suuremaid sügavusi. Humminbird CHIRP pakub täismõõdulist lairiba sonarit, mida saate ise määrata oma anduri võimsuse piires.

Sisseehitatud GPS, postide ja kaartide kaardistamine. Soovitud vaadete ja ühe nupuvajutusega klahvide vahel edasi liikumine.

Seeria HELIX
Ekraani suurus 5″
Resolutsioon 800H x 480V
Sonar 83/200/455 kHz
SD kaardi lugeja EI