HUMMINBIRD HELIX 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N

1,324.00

Uus kompaktne 9-tolline ekraan on kõige täpsem MEGA SI + ja DI +. Lisaks eristab Dual Spectrum CHIRP selgelt ja täpselt kala- ja kalapungad. Navionics ühildub.

Valmis pakett sisaldab XM 9 HW MSI T andurit Dual Spectrum CHIRP, MEGA + Down Imaging ja MEGA + Side Imaging abil.

MEGA + Imaging laiendab megahertsi kujutise tehnoloogiat kuni 2,5-kordsetele suurematele aladele ja 20% täpsemaks kui eelmine MEGA Imaging. MEGA Side Imaging + (MSI) ja MEGA Down Imaging + (MDI) abil saate veealuseid struktuure ja kuju fotograafilise detailiga näha ja näha. Võite isegi eristada erinevaid kalu pildist!

Dual Spectrum CHIRP 2D Trust – Vaadake kala ja detaile, mis varem nõudsid kallimaid täiendavaid andureid. Dual Spectrum CHIRP pakub rohkem üksikasjalikke kalakaarte, täpsemaid sonari pilte, vähem müra ja prahti ning võimet luua suuremaid sügavusi koos standardse anduriga, mis on varustatud Humminbirdi sonariga. Dual Spectrum CHIRP kasutab kajasignaali signaali saamiseks lairiba sagedusribasid.

AutoChart LIVE Kaart Humminbird AutoChart LIVE abil kasutatavad jõgikonnad. See võimaldab teil luua ja kohandada oma kaarte vastavalt oma maitsele. Ja see kõik toimub reaalajas – paari nupuvajutusega! Tehke äärmiselt üksikasjalikud kaardiandmed alade kohta, kus puudub põhikaart. Tehke AutoChart LIVE kaart soovitud täpsusega. Näiteks sügavuskõverate tihedus, sügavusvööndite esiletõstmine ja veepinna kõrguse korrigeerimine.
Live on live!

Ühe paadiga võrk tähendab sujuvat koostööd Humminbirdi sonari sonariga ja näiteks Minn Kota i-Pilot LINK-ga ühilduva elektrimootoriga. Näiteks võite öelda oma elektrimootorile, et järgida sügavuskõveraid, mis on tehtud AutoChart LIVE’ga ja keskenduda ise kalastamisele. Samuti saab paar klahvivajutust kasutades kasutada ükskõik millist ühe paadiga võrgu seadet, kas i-piloodi ankur või Minn Kota Taloni madala vee ankru kinnitus.

9 “HD ekraan Suurepärane täpsus ja täpsus, kuni 50% heledam 9″ HD 1024×600 px laiekraaniekraan.16: 9 Laiekraaniekraan annab jagatud ekraani võimalustele uue mõõtme, võimaldades teil hõlpsasti vaadata näiteks tavalisi sonari andmeid ja suurendatud vaateid korraga.

Sisseehitatud GPS, postide ja kaartide kaardistamine. Soovitud vaadete ja ühe nupuvajutusega klahvide vahel edasi liikumine.

Seeria HELIX
Ekraani suurus 9”
Resolutsioon 1024H x 600V
Sonar-
Standard Dual Spectrum CHIRP
Sonar-
Lisavarustus 50 kHz, 50/Low Airmar CHIRP
CHIRP –
Toetatavad sagedused Full Mode (150-220 kHz), Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-200 kHz)
Sonar-
Toetatavad sagedused 50/80/200 kHz
Sügavus-Sonar 1,200 ft (standard transducer), 3,500 ft (optional 50 kHz)
Juhtimine Klaviatuur
Mälukaardi pesa Kaks Micro SD

    Reset options

    OSTES KOOS ON ODAVAM

    • 80 €