Parker 660 WEEKEND

Parker 660 WEEKEND on ideaalne kaater perele, kes soovib veeta oma nädalavahetuse vee peal. Paadi kere on disainitud sõitmiseks avamerel ning on turvaline ka karmimates ilmastikutingimustes. Kaatris on olemas kõik vajalik meeldivaks puhkuseks: suur katuseluuk, neli magamiskohta, eraldatud ruumiga wc ja dušširuum, nelja istumiskohaga köögilaud, kraanikauss, gaasipliit, külmkapp ja palju lukustatavaid panipaiku.
Paadi ahtrosas asub ruumikas välitekk, mille külgedel asetsevad kaks istet ning see pakub mõnusalt ruumi kalastamiseks või ujumas käimiseks.

Standardvarustus sisaldab: Tekivalgustus, tekidušš, akende kardinad (esiklaas, tagumised ja küljeaknad), ankrurull, ujumisredel, ventilatsioon ja LED valgustus kabiinis, tuuleklaasi kojamehed, bilsipump, 40l veemahuti, tagumise teki istmed, köögilaud, panoraam katus, avatavad küljeklaasid kabiinis, ridvahoidjad välitekil.

Lisavarustus: lisaiste kabiinis, kokkukäiv bimini katus, WEBASTO küsstesüsteem, gaasipliit, külmkapp, ridvahoidjad, wc, Lowrance VHF raadio ja merelektroonika,

Kategooria: