PARKER 690 DAY CRUISER

28,500.00

Parker esitleb uhiuut 2016. aasta mudelit: Parker 690 Day Cruiser. Avara interjööri ja suurepärase jõudlusega vees on see paat mõeldud Parker 630DC ja Parker 750DC vahelise tühimiku täitmiseks.

Parker 690 Day Cruiser paadil on avatud juhtkonsool, mis annab sellele elegantse ja sportliku tunde – nagu sobib päevasõiduristiks, mis toimib ühtlasi ka näiturina.
Avar U-kujulise istekohaga kokpit mahutab mugavalt seitse inimest, samal ajal kui volditav laud võimaldab teie külalistel rohkem päikest võtta või soovi korral saavad nad laiuselt platvormilt mõnda kiirgust püüda, mis sobib ideaalselt ka veespordiks .

Oma ergonoomilise ja paindliku disainiga 690DC võimaldab teil veelgi rohkem ruumi liigutada tagaistme tagumist osa. Seal on kahe kajutiga kajut, pliit ja söögituba. Samuti on võimalus paigaldada külmkapp ja mere tualettruum.

See on 690 ainulaadne disain, mis tagab mugava ja ohutu läbipääsu ka rasketes oludes.

Avar kokpiti tagab mugava sõidu kas siis seistes püsti või istudes. Suurepärane nähtavus võimaldab mugavat sissejuhatust igal kiirusel, samas kui sildumine on lihtne – isegi algajatele -, kuna paat säilitab täieliku manööverdusvõime ja on äärmiselt hõlbus sõita.

Mootori vahemikus 115 kuni 250 HP on võimalik saavutada kiirus kuni 47 sõlme.

Kui otsite veelt suurepärast disaini ja täiuslikkust, siis otsige kaugemale kui The Parker 690 Day Cruiser.
See saab hakkama nii hästi, kui paistab.

 

Kategooria: