ODES 650L EPS V-Twin T3b, must

8,632.00

Tootest lähemalt

ODES ATV on parim sõiduk liikumiseks erinevatel maastikel. Nelikveoga ATV, millel on ees diferentsiaalilukk, iseseisev vedrustus tagateljel, elektriline roolivõimendi ja palju muud, liigub ohutult enamikel pindadel.
Köisvints, haakekonks ja suurte mõõtmetega pakiraamid ees ja taga muudavad Odesi ideaalseks abimeheks erinevatel töödel.
Odes on tõeline tööloom: 39 kW mootor ootab ka kõige raskemate ülesannete täitmist. Võimas V2-mootor avaldab muljet suure väändevõimsusega ka väga madalatel mootoripööretel. Tänu parimale optimaalsemale veoülekandele ja eesmise diferentsiaali elektriliselt lülituvale lukule on Odes äärmiselt kindel sõiduvahend erinevatel maastikel ja ka keerukates oludes. Nelja pidurikettaga Odes pidur tagab lühikese pidurdusteekonna. Mäest alla minnes aitab mootoripidur laskumisel enesekindlalt hakkama saada ja hoiab sõiduki stabiisena.
14-tolliste valuvelgede haarduvad rehvid aitavad saavutada täiuslikku maastikusõitu ja pakuvad ka mõnusat tunnet maanteel. Standardne EPS-süsteem (elektriajamiga roolivõimendi) aitab manööverdamisel ja hõlbustab sõiduki täpset juhtimist madalamal kiirusel.
Tekstiiltrossiga eesmine vints aitab mägedes, kui sõiduk peaks kinni jääma või erinevaid töid tehes. Tänu 1360 kg kandevõimega haagisekonksule tõmbab Odes ka rasked haagised igasugusest pinnasest välja. Suurte mõõtmetega pakiraamid ees ja taga võimaldavad pagasit või töövahendeid kaasa võtta.
Vastava lisavarustuse korral saab Sinu uuest Odesest universaalne abistaja – lisavaustusena on võimalik soetada lumesahka, niidukit ja teisi erinevaid haakseadmeid. ODES ATV on universaalne abiline igas olukorras.

  • Hea pöörderaadius, kergesti lülituvad käigud (ei jää pinge alla ning pea alati laseb vahetuse teha) reaalne kaal 450 kg, st et on tõmbe jõudu ja massi asjade vedamiseks
  • Korralik suur kaitserestiga, kahe ventilaatoriga radiaator
  • Määrdeniplid
  • Töökindel CVT variaatori Made in Canada
  • Amordi käik on pikem võrreldes eelkäijaga 800cc Assailant mudeliga
  • Võimalus tellida tellida gaasiamortidega mudelit (standarvarustuses õliamordid

ODES ATV on võimalik registreerida T3b kategooria sõidukina (Väiketraktorina)

Ostes ODES ATV saad kõikidele Respo haagistele 8% allahindlust

Kui ei ole antud valikus sulle sobivat haagist, võta meiega ühendust

Kategooriad: ,