SUZUKI DF30 AT/AR

5,020.005,550.00

Suzuki päramootor DF30 AT/AR

Suzuki päramootor DF30 AT/AR on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 AT/AR varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Elektristarter ja elektriline tim/tilt lisavad kasutusmugavust. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga.

DF30 AT standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter, kaugjuhtimine (külgpult komplektis) ja elektriline trim/tilt.
DF30 AR standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter, kaugjuhtimine (külgpult komplektis).

Mudel DF30A
Võimsus 30hp / 22,1kW (490cm³)
Kaal S / L 71 / 72 kg
Silindreid 3
Käigud edasi / vaba / tagasi             
Käivitus Käsi / Elektriline (+käsi)
Juhtimine Pult (kaugjuhtimine, pult komplektis kaasas)
Bensiinipaak 12 l (välimine paak, standardvarustus) 
Jalg: S-381mm / L- 508mm
Trimm Elektriline trimm 
Mootori tüüp: 4- takti OHC  
Toitesüsteem: Akuvaba elektrooniline sissepritse   
Garantii  3 aastat
Tootekood: - Kategooriad: ,