Konkurss lepingulise Humminbird / Minn Kota tooteesindaja (ambassador) kohale!

Konkuruss lepingulise Humminbird / Minn Kota tooteesindaja (ambassador) kohale

Tähelepanu!!! Tuleb konkurss lepingulise Humminbird / Minn Kota tooteesindaja (ambassador) kohale. Tooteesindaja saab üheks hooajaks oma kasutusse kõige uuemad Hummibirdi ja Minn Kota seadmed. Komplekti koguväärtuseks on orienteeruvalt 10 000-12000€, olenevalt paadi tüübist.

Tingimused:
1. Valmistab ette ja avaldab aasta jooksul oma sotsiaalmeedias vähemalt 50 postitust/videot, mis sisaldavad Minn Kota/ Humminbird tooteid.
2. Kohustub olema aktiivne “Outdoors Adventures” sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram, Facebooki grupp), eelkõige vastama kommentaaridele nii palju kui võimalik ja osalema 4 korda lepingu kehtivusaja jooksul küsimuste ja vastuste sessioonidel.
3. Esitab fotosid ja videoid nn elustiili kohta.
4. Tegutseb aktiivselt kalastusfoorumites ja liitub erinevate veebikogukondadega, mis on spetsiifilised Eestile või Läänemere piirkonna kalapüügile. Osaleb aruteludes, jagab oma teadmisi ja reklaamib vajaduse korral oma sisu.
5. Kalapüügiüritused ja -messid: Osaleb vähemalt kahel kalastusega seotud üritustel, näitustel ja ekspositsioonidel Eestis. Loob suhteid teiste kalastusentusiastidega ning tutvustab oma sisu ja teadmisi.

Kandideerimiseks tuleb esitleda ennast e-posti teel taavi@boat-service.ee, rohkem infot tel 5912 3523