Deeper Smart Chirp+

382.00

Deeper Smart Chirp+
Algselt välja töödatud Ameerika Ühendriikide mereväe poolt, see võimas tehnoloogia on olnud kasutusel paadist püüdvatel kalameestel juba aastaid, kuid nüüd on see kättesaadav IGALE KALAMEHELE, kes saab nüüd selle võtta kaasa ÜKSKÕIK MILLAL ning ÜKSKÕIK KUHU, sest sa kunagi ju ei tea millal tuleb kalastamise isu peale!

MIKS CHIRP?
Chirpi täpsus ning selgus Deeper rakendusega ühendatuna, annab sulle strateegilise eelise, et püüda rohkem, kiiremini ning paremini.

ENNEOLEMATU SIHTIDE ERISTAMINE.
Sihtide eristamine täpsusega 0.4’’/ 1cm, võimaldab kergesti eristada püütavaid liike, isegi kui nad on parve sees. Jälgi isegi kõige pisemat lanti vertikaalsel jigitamisel.

ÄÄRMUSLIK SÜGAVUSE TÄPSUS.
CHIRP tehnoloogiaga, on pinnapealne sagedus minimaalne, see võimaldab skaneerida pinda kuni 6’’/ 15cm sügavuses vees. Samuti on võimalik skaneerida põhja kuni 330ft./ 110m. sügavuses vees.

USKUMATU KOLMEKORDNE SAGEDUS.
Leia kiiresti üles kala pesitsemispaigad kasutades laia lainenurka ning leia üles kindlad liigid isegi läbi paksu jää, kasutades 7° kitsast lainenurka.

MIKS DEEPER?
Me oleme esimesed, kes töötlesid välja, heidetava, nutika sonar tehnoloogia. Peale esimese nutika sonari välja laskmist 2013. aastal, me oleme arenenud ainult edasi, visates endale väljakutseid, et arendada ning teha meie tooted paremaks. Meie sonarid on kõrgest kvaliteedist, töödeldud ning välja lastud Euroopas ning 24/7 klienditeenindusega on meie kalamehed meil alati prioriteedis.

SISSEEHITATUD GPS-VASTUVÕTJA
Kaardista jõed ja järved rannikult, paadist või jää peal püüdes. Sinu kaardid on automaatselt salvestatud Deeper LakebookTM-i, sinu isiklikku kalastuspäevikusse.

VÄGA VÕIMAS
Skaneerib kuni 330ft/ 100m sügavusel suure täpsusega. Ta genereerib oma Wi-Fi signaali, see tähendab, et kajaloodi võib visata 330ft./ 100m kaugusele ning mitte muretseda ühenduse pärast.

VÄGA MITMEKÜLGNE
Erinevad režiimid erinevate püüdmis viiside jaoks. Kasutamiseks paadil/kajakil, kaldalt püüdes ning isegi jää pealt püüdmiseks traditsioonilise vaatega. Püüa suvel kui ka talvel. Sonarit võib kasutada igal ajal.

KERGESTI KAASASKANTAV
Juhtmevaba, väike ning kerge. Mahub kalastuskasti ning isegi taskusse.

ÜLIMALT KIIRESTI LAADITAV
80% vaid 45-minutiga, 100% 75-minutiga. Peale kiiret laadimist saab tagasi vetele minna.

KVALITEET
Tehtud väga vastupidavast ABS plastikust koos titaanis sisemuse ning silikoontihendiga, see ei ole ainult veekindel, kuid ka ilmastiku kohane, kannatades temperatuuri kuni -4°F / -20°C.

DEEPER LAKEBOOKTM
Iga skanneering ning kaart, mida te koostate kastutades Deeper Chirp+’i, iga markeering, mida teete Deeper rakendusega salvestub automaatselt Deeper LakebookTM-i, teie isiklik kalastuspäevik kalastusretkede analüüsiks. maps.deepersonar.com

MIS ON CHIRP?
Traditsioonilised kajaloodid saadavad korraga ühe sagedusimpulssi. Chirp (Compressed High Intensity Radiated Pulse) sonar saadab korduvalt mitmeid sagedusimpulse, nii kõrgeid kui ka madalaid ning seepärast on sonari näitajad väga selged ning palju täpsemad kui traditsioonilistel kajaloodidel.

TEHNILISED NÄITAJAD:
Materjal ABS, Titaan
Sonari tüüp 3 Sagedusega CHIRP
Sagedus (kiirgusnurk) Kitsas CHIRP 675 kHz (koonuse nurk 7°) Keskmine CHIRP 290 kHz (koonuse nurk 16°) Lai CHIRP 100 kHz (koonuse nurk 47°)
Sihtide eristamine 0.4 in / 1 cm. Kitsas Chirp 0.94 in / 2.4 cm. Keskmine Chirp 0.94 in / 2.4 cm. Lai Chirp
Sügavuse piirid 6 in / 15 cm. – 330 ft / 100 m.
Skaneerimistihedus Kuni 15 / sekundis
Sonari režiimid Tavaline, Jää pealt, Paadist, Kaldalt GPS-iga
Temperatuuri ühikud Fahrenheit / Celsius
Töötemperatuur -4F to 104F / -20°C to 40°C
GNSS (Global positioning systems supported) GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
Aku kestus GPS sees kuni 4.5 tundi, GPS väljas kuni 6 tundi
Laadimisaeg Kiiresti laetav 80% 45 minutiga. 100% 75 minutiga.
Sisemine aku Liitium polümeer, 3.7V taaslaetav, 950 mAh
Laadija/adapter (ei sisaldu pakendis, soovitatav) Sisend 110V/220V. Väljund Micro USB, 5V 2A
Ühenduse tüüp Wi-Fi
Ühenduse ulatus Kuni 330 ft. / 100 m.
Värvus Kroomroheline
Pakendi sisu USB juhe
Ühilduv lisavarustus ( 2 kinnitust)
Kasutusjuhend
Toote kaal: 90g
Toote suurus: 65mm diameeter