SOLIX 15 CHIRP MSI+ GPS G3

4,995.00

15,4 ”täpsusega täppisrelee kõigi MEGA + funktsioonidega! Renoveeritud Touch Touch Cross Touch® kasutajaliides. Uskumatu MEGA + Imaging ™ tehnoloogia Dual Spectrum CHIRP 2D digitaalse digiteerimisega, AutoChart® LIVE, et luua oma reaalajas kaardid. Etherneti ja NMEA 2000 bussid, Bluetooth ja Wi-Fi, Sisseehitatud GPS, post ja kaart kaardistamine, Navionics ühilduvus. Pakett sisaldab XM 14 HW MSI T andurit, millel on Dual Spectrum CHIRP, MEGA + Down Imaging ja MEGA + Side Imaging. Saadaval ka koos Solix 15 CHIRP MEGA DI + CHO G2-ga ilma andurita teise kuvari jaoks.
MEGA + Imaging laiendab megahertsi kujutise tehnoloogiat kuni 2,5-kordsetele suurematele aladele ja 20% täpsemaks, kui eelmine MEGA Imaging. MEGA Side Imaging + (MSI) ja MEGA Down Imaging + (MDI) abil saate veealuseid struktuure ja kuju fotograafilise detailiga näha. Võite isegi eristada erinevaid kalu ekraanil.
Dual Spectrum CHIRP 2D Trust – Vaadake kala ja detaile, mis varem nõudsid kallimaid täiendavaid andureid. Dual Spectrum CHIRP pakub rohkem üksikasjalikke kalakaarte, täpsemaid sonari pilte, vähem müra ja prahti ning võimet luua suuremaid sügavusi koos standardse anduriga, mis on varustatud Humminbirdi sonariga. Dual Spectrum CHIRP kasutab signaali saamiseks lairiba sagedusribasid.
AutoChart LIVE Kaart Humminbird AutoChart LIVE abil kasutatavad jõgikonnad. See võimaldab teil luua ja kohandada oma kaarte vastavalt oma maitsele. Ja see kõik toimub reaalajas – paari nupuvajutusega! Tehke äärmiselt üksikasjalikud kaardiandmed alade kohta, kus puudub põhikaart. Tehke AutoChart LIVE kaart soovitud täpsusega. Näiteks sügavuskõverate tihedus, sügavusvööndite esiletõstmine ja veepinna kõrguse korrigeerimine.
Live on live!
Ühe paadiga võrk tähendab sujuvat koostööd Humminbirdi sonari ja näiteks Minn Kota i-Pilot LINK-ga ühilduva elektrimootoriga. Näiteks võite öelda oma elektrimootorile, et järgida sügavuskõveraid, mis on tehtud AutoChart LIVE’ga ja keskenduda ise kalastamisele. Samuti saab paari klahvivajutusevga kasutada ükskõik millist ühe paadiga võrgu seadet, kas i-piloodi ankur või Minn Kota Taloni madala vee ankru kinnitus.
15-tolline HD puutetundlik ekraan pakub võimalust kasutada samaaegselt mitutekraani vaadet koos mugavate käskudega.
Tootekood: 411570-1 Kategooriad: , ,