Garmin BlueNet™ to RJ45 Adapter Cable – Üleminekukaabel uue ja vanema põlvkonna merevõrgu vahel
Garmin BlueNet™ Network to RJ45 Adapter Cable on hädavajalik tarvik, mis võimaldab Sul sujuvalt integreerida Garmini kõige kaasaegsema võrgutehnoloogia oma olemasoleva mereelektroonika süsteemiga. See spetsiaalne üleminekukaabel toimib sillana uue, ülikiire BlueNet võrgu ja traditsioonilise Garmin Marine Network (suure RJ45 pistikuga) süsteemi vahel.
Kui uuendad oma paadi elektroonikat ja lisad süsteemi mõne uue põlvkonna seadme (nt GPSMAP® 9000-seeria kaardiplotteri või GSD™ 28 sonarimooduli), kuid soovid edasi kasutada oma olemasolevat radari, Panoptix LiveScope™ (GLS 10) süsteemi või vanemat ekraani, on see adapterkaabel just see, mis paneb erinevad põlvkonnad omavahel vigadeta suhtlema.
Peamised eelised ja tehnilised omadused
-
Sujuv põlvkondade vaheline integratsioon: Kaabel võimaldab saata ja vastu võtta andmeid (kaardid, sonaripildid, kasutajapunktid, radar) uue BlueNet-seadme ja vanema RJ45-põhise Garmini seadme vahel ilma igasuguse viivituse või signaalikaota.
-
Täielik IPX7-klassi veekindlus: Mõlemad kaabliotsad on disainitud karmidesse meretingimustesse. Nii kompaktne BlueNeti pistik kui ka traditsiooniline suur RJ45 lukustuskraega ots on varustatud spetsiaalsete kummitihenditega, tagades 100% kaitse niiskuse, pritsmete, kondensaadi ja soola korrosiooni eest.
-
Maksimaalne andmeedastuskiirus ja varjestus: Hoolimata sellest, et kaabel ühendab kahte erinevat tehnoloogilist standardit, säilitab see tänu tipptasemel varjestusele (STP) maksimaalse võimaliku ribalaiuse ja kaitseb signaali pardal esinevate elektromagnetiliste häirete eest.
-
Kompaktne ja painduv disain: Optimaalne pikkus ja painduv väliskest teevad adapteri paigaldamise konsooli taha, armatuuri sisse või tehnilistesse püstikutesse lihtsaks ja mugavaks.
Kuidas seda paadis kasutada?
-
Uus ekraan + vana LiveScope: Ühenda oma uus BlueNeti pesaga GPSMAP plotter olemasoleva Panoptix LiveScope™ GLS 10 (RJ45 pistikuga) musta kastiga.
-
Uus ekraan + vana radar: Ühenda uus BlueNeti süsteem oma olemasoleva GMR™ Fantom või xHD sarja radariga, mis kasutab klassikalist suurt merevõrgu pistikut.
-
Võrkude sidumine: Ühenda uus BlueNeti seade otse vanema GMS™ 10 võrgujagajaga (switchiga), et jagada infot üle terve paadi.

English
Русский
Suomi

